Ремонт дороги Р-21 Долина — Хуст на фінішній прямій

Останнього дня осені підсумовуємо будівельний сезон на одній із найважливіших магістралей Івано-Франківщини – дорозі Р-21 Долина – Хуст. Тут підходить до завершення поточний середній ремонт, що здійснювався в рамках Національної програми «Велике будівництво».   
На об’єкті завершено основні роботи: 
– влаштовано 45 км верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону; 
– нанесена осьова та крайова розмітка; 
– влаштовано водовідвідні лотки на спусках-підйомах; 
– поглиблено кювети; 
– розширено та зміцнено узбіччя.  
Наразі дорожники працюють в місті Долина, селищі Вигода, селах Мислівка та Вишків. Там тривають завершальні роботи з влаштування тротуарів, пішохідних доріжок, заїзних кишень для громадського транспорту та з’їздів.   
Підрядна організація: ТОВ «ПБС».  
Фінансування – Державний бюджет.   
Автошлях Р-21 Долина – Хуст проходить територією Івано-Франківської та Закарпатської областей. Її оновлення стане поштовхом не тільки для розвитку туризму, а й загалом економіки краю. 
Туристично привабливі маршрути беруть початок у селищі Вигода, саме звідти курсує «Карпатський трамвайчик». Починаються авто-, вело- та піші маршрути в Мислівці та Вишкові.  
Що відвідати?  
  • Оглядовий майданчик за 2 км від  Вишківського перевалу, звідки видно вершини Яйко Ілемське, чудова панорама львівської Рожанки та Славська, закарпатських хребтів Боржавський та Чорна Рипа. 
  • Національний природний заповідник «Ґорґани» – масив Карпатських гір із північного заходу від Вишківського перевалу, що має висоту 941 м над рівнем моря.
 Post Views: 235