Заступницею голови Закарпатської облради стала Андріана Сушко

Під час позачергової сесії Закарпатської обласної ради у четвер, 2 грудня, депутати обрали ще одного заступника голови облради. В результаті голосування, заступником стала Андріана Сушко («За майбутнє»).

«За» проголосували 35 депутатів. Однак, рішення про обрання Андріани Сушко додатковим заступником голови Закарпатської обласної ради було прийняте тільки з другої спроби: під час першої процедури обрання заступника «за» проголосували тільки 32 депутати. Після того, як голосування за кандидатуру Андріани Сушко було провалене, депутати пішли на перерву. Коли повернулися до зали засідань, вирішили виключити з порядку денного всі проекти рішень, які сьогодні не розглядалися, і закрити сесію. Відтак, депутати зібрали 33 підписи з вимогою про скликання позачергової сесії Закарпатської обласної ради і через деякий час повернулися до зали.
Нагадаємо, кількома годинами раніше обласна рада вирішила змінити про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради. Окрім збільшення штату на 10 осіб, депутати ввели ще одну посаду заступника голови Закарпатської обласної ради. Фракції КМКС та «За майбутнє» заявили, що не будуть підтримувати цей проект рішення. За його прийняття проголосували 38 депутатів.