Углянська лікарня отримала "швидку" від благодійників - фото

Автомобіль швидкої допомоги марки Volkswagen надано в лікарню благодійниками з Норвегії через Закарпатський обласний благодійний Фонд «Дім Милосердя».
Дана акція стала можливою завдяки давно налагодженій тісній співпраці Фонду з норвезькими колегами за участі волонтерів Тячівщини.  
У такий спосіб попередньо уже доставлено 6 одиниць спецтехніки для медичних закладів району. 
І ось черговий автомобіль швидкої допомоги у повному сучасному комплектуванні та відмінному технічному стані надійшов в Углянську лікарню.   
Відтак у приміщенні медичного закладу відбулася офіційна церемонія передачі ключів та документів технічного засобу. 
Участь взяли  - голова Углянської громади Іван Немеш та перший заступник Федір Стан, головний лікар КНП "Углянська лікарня " Віра Орос, депутат Тячівської районної ради Іван Корнута, депутат сільради Іван Стан, працівники лікарні та сільської ради. 
А також активні учасники благодійної місії - волонтер і депутат сільради Віталій Богдан та голова Тячівського товариства червоного хреста Олена Кагарлицька.
Насамперед сільський голова Іван Немеш привітав усіх  з такою приємною подією в медичній галузі територіальної громади. 
Висловив вдячність усім причетним - благодійникам із закордону та керівництву Фонду «Дім Милосердя» за наданий автомобіль та волонтерам за сприяння в його транспортуванні. 
Адже, як було зауважено під час заходу, процес в оформленні офіційних документів даного транспорту  був непростий, багато зусиль для цього приклали - голова ОТГ Іван Немеш, депутати сільради Віталій Богдан, Іван Стан та райради Іван Корнута. 
А також голова Тячівського товариства Червоного Хреста Олена Кагарлицька, яка надсилала відповідні звернення в різні інстанції тощо.
Вдячність всім за чудово проведену благодійну місію для покращення якості надання медичних послуг висловив і депутат Тячівської райради Іван Корнута. 
Відтак запевнив у своєму подальшому сприянні як депутат райради у вирішенні нагальних питань розвитку громади загалом.
За словами головного лікаря Віри Орос потреба в такому автомобілі надзвичайно велика, що допоможе у транспортуванні тяжкохворих та при виїздах лікарів  до таких пацієнтів.
На сьогодні питання покращення матеріально-технічного забезпечення в КНП "Углянська лікарня " є архіважливим. 
Адже наявність сучасного  оснащення надає більше можливостей для укладання договорів з НСЗУ за пакетом медичних послуг. Над чим наразі посилено працюють з керівництвом громади.  
До речі, як наголосив волонтер Віталій Богдан переданий спеціалізований автомобіль Volkswagen T5 Ambulance 7HC бездоганно виконував роль транспорту невідкладної допомоги у Норвегії. 
Тож відтепер працюватиме для того, аби оперативно та якісно отримували медичні послуги в разі необхідності й жителі Углянської громади.
Любов Немеш