10 речей, від яких потрібно позбутися перед Новим роком

Ми завжди чекаємо від новорічних свят чарівництва і радості. Але дещо можемо зробити і самі, щоб сприятливі зміни не змусили себе довго чекати. Отже, від чого слід позбутися напередодні Нового року.
10 речей, від яких потрібно позбутися перед Новим роком
1 січня в розумінні більшості людей – це нова, тільки що відкрита сторінка життя. Як часто ми даємо собі обіцянки з вступом в новий рік сісти на дієту / кинути курити / записатися в тренажерний зал / почати вчити англійську… А що можна залишити в 2020 році, щоб не тягнути непотрібний вантаж в 2021 рік?
Що слід залишити в році, що минає

Токсичні відносини.
Сюди відносяться: співпраця , дружба, закоханість або невдале спілкування в інтернеті.
Якщо ви відчуваєте, що певні контакти не приносять вам задоволення і позитиву, не обтяжуйте себе ними. А Новий рік – хороший привід почати нові стосунки, які принесуть радість.
Старі речі
Напередодні Нового року зробіть добру справу – роздайте старі або просто обридлі речі тим, хто дійсно їх потребує. В добавок, ви наведете в будинку порядок, позбудетеся від неактуальних предметів одягу і знайдете привід оновити власний гардероб.
Неприємні спогади
Вибачте всіх, хто, вільно чи мимоволі завдав вам образи, заподіяв шкоду в минулому році. У Новий рік потрібно вступати з чистим серцем, не обтяженим гнітом непотрібних переживань. За традицією люди в переддень свята бажають один одному все погане залишити в старому році. Нехай так і буде!
Паперові завали
Гарантійні талони, чеки з магазинів побутової техніки, які ми зберігаємо довгий час, квитанції, старі довідки та інші папери, які вам вже ніколи не знадобляться. Викидайте все це без коливань. Порядок в домашній канцелярії – перший крок до порядку у справах.
Згубні звички
1 січня розпочинається новий відлік вашого щасливого життя, коли почнуть відбуватися сприятливі зміни. Вступайте в новий рік, пообіцявши собі зайнятися власним здоров’ям, переглянути раціон харчування і покінчити зі шкідливими пристрастями, якщо такі є.
Віддати борги
Існує прикмета, яка говорить, що В Новий рік не варто входити з боргами. Наведіть по можливості порядок своїх фінансових справах.
Навести порядок в комп’ютері
Приділіть увагу пошті (наведіть в ній порядок), глобально в групах в інтернеті, почистіть кеш файли, видаліть непотрібні електронні документи, відео і картинки.
Впорядкувати робоче місце
Творчий безлад – це, безумовно, добре. Але пил з клавіатури і поверхні столу витирати потрібно хоча б зрідка. Приберіть зайві предмети зі столу, перегляньте стопки друкованих матеріалів. Швидше за все, там знайдеться те, що давно слід відправити в сміттєву корзину.
Запланувати відпочинок
Завбачливі люди заздалегідь готуються до відпустки. Можна визначитися з пунктом призначення, забронювати авіаквитки, вибрати готель або ознайомитися з характеристиками круїзних лайнерів. Все залежить від того, наскільки у вас грандіозні плани на відпочинок в 2020 році.
Згадати, що було хорошого в минулому році
Життя дивно непередбачуване і різноманітне. На зміну невдачам приходить несподівана радість. Тяжка праця окупається успіхом і визнанням. Концентруйтеся на позитиві. Адже, життя – це те, що ви про неї думаєте.
Щасливого Нового року!
P.S. І пам’ятайте, всього лише змінюючи свої портеби – ми разом змінюємо світ!
Джерело