Депутати фракції політичної партії "Слуга Народу" Тячівської райради звітують про роботу - фото

Депутати Тячівської районної ради VIII скликання, фракції політичної партії "Слуга Народу" звітують про перший рік своєї роботи.
До складу фракції входять такі депутати
:
Олег Палінкаш - голова фракції, заступник голови постійної депутатської комісії з питань бюджету, управління майном та контролю за проведенням приватизації та члени даної комісії Василь Довгуник, Іван Корнута
 Михайло Вурста - заступник голови районної ради, голова тимчасової контрольної комісії;
 Василь Дан - голова постійної депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, туризму та рекреації та секретар даної комісії Тетяна Шафар;. 
 Василь Сасин
- голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу,  земельних ресурсів, розвитку, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання  природних ресурсів;
 Іван Фабрицій - голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення; 
 Дмитро Шелемба - голова постійної депутатської комісії з питань розвитку підприємництва, інвестиційної політики, торговельного та побутового обслуговування населення, міжнаціональних відносин, транскордонного співробітництва, туризму та рекреації та секретар комісії - Олена Рознай;
 За звітній період фракція "Слуги Народу" активно працювала у складі депутатського корпусу райради над важливими питаннями забезпечення життєдіяльності району та новостворених територіальних громад в умовах здійснення реформ у сфері децентралізації та нового адміністративно-територіального устрою. 
Депутати приймали участь у засіданні постійних депутатських комісій та сесій, на яких підтримали ряд рішень з метою забезпечення діяльності  районної ради на здійснення її повноважень.
А також щодо виконання бюджету та районних програм, функціонування комунальних закладів райради, передачі об'єктів спільної власності  в комунальну власність територіальних громад, відповідно до нового Бюджетного кодексу тощо. 
Основні питання, які піднімали народні обранці за звітній період - це розвиток інфраструктури доріг, мостів, соціальної сфери та економіки району.
Так, на сесіях райради було підтримано й направлено до Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури та Народних депутатів України від Закарпатської області такі звернення : 
 -  щодо капітального ремонту автомобільного мосту через річку Тересва;
 -  щодо ремонту дороги Колочава-Калини-Усть-Чорна-Бедевля; 
 - звернення Д.Шелемби щодо проєкту " Реконструкція будівлі Широколузької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів";   
 - звернення І.Корнути щодо ремонту дороги загального користування місцевого значення "Занівка-Нересниця" на території Углянської територіальної громади
 - звернення О. Палінкаша щодо стимулювання розвитку відновлювальної енергетики. 
 Депутат І.Фабрицій направив ряд звернень до народного депутата М.Тищенка з приводу ремонту доріг, питань оподаткування та лісокористування. 
Окрім того, головою фракції О.Палінкашем, разом з депутатами ініційовано й проведено ряд зустрічей з керівництвом області, обласними депутатами та Народними депутатами України від Закарпатської області з метою вирішення даних звернень та інших важливих питань району. 
 Так, з питань реконструкції Широколузької школи Д.Шелемба звертався за сприянням до М. Лаби, О.Петрова, О.Полоскова та ін. 
 Депутати Д.Шелемба та М.Вурста провели ряд робочих поїздок в населені пункти району щодо вивчення стану інфраструктури доріг та закладів соціальної сфери.  
 Важливий напрямок роботи - проведення  зустрічі з місцевим населенням, які кожен депутат організовує на своєму виборчому окрузі. А також - реагування на усні запити, що входить у повсякденну практику. 
 Депутати систематично навідуються в територіальні громади, спілкуються з керівництвом та трудовими колективи, з метою вивчення їх нагальних проблем.  Таку практику активно проводять  - І.Корнута, В.Дан, В.Довгуник, В.Сасин, О.Рознай, Т.Шафар та ін. 
З метою вирішення важливих питань М. Вурста взяв участь в засіданні сесії: Бедевлянської сільради щодо реформуванння галузі освіти, Дубівської селищної ради -  берегоукріплення та Буштинської - передача ОЗ "Берізка" в комунальну власність громади. 
Депутати райради М.Вурста та В.Дан взяли участь у XXІ Всеукраїнській нараді-семінарі з актуальних питань децентралізації в м.Затока Одеської області, де мали змогу ознайомитись з напрацюваннями інших регіонів в даному напрямку. 
На запрошення народного депутата М.Тищенка депутат В.Дан, разом з командою Зе Молодіжки Закараття, побував у Верховній Раді України, де відбулося ряд заходів з обговорення державної молодіжної політики за участі вищого керівництва.
За звітній період фракція партії "Слуга Народу" в райраді та Зе команда Тячівщини загалом сприяла залученню коштів для розвитку інфраструктури доріг та населених пунктів та реалізацію важливих проєктів в рамках програми Володимира Зеленського "Велике будівництво". 
Фракція провладної партії в райраді й надалі працюватиме над вирішенням важливих питань соціально-економічного розвитку Тячівського району. 
 Пресслужба фракції