Новий голова Закарпатської ОДА Віктор Микита:" Моє завдання – об’єднати регіон, не дивлячись на політику"

Новопризначений голова Закарпатської ОДА Віктор Микита планує найближчим часом зустрітися з головами фракцій Закарпатської облради. Про це він повідомив 14 грудня на брифінгу.
За його словами, зараз в області є своєрідна політична криза.
"Хотів би створити певний формат не тільки ради в облраді, а ради з головою ОДА та з профільними керівниками департаментів, щоб ми почули одне одного у діалозі. У кожного з них є певні політичні завдання. Я своїм завданням бачу – об’єднати регіон, не дивлячись на політику. На сьогодні президент започаткував дуже багато проєктів. На це йде потужне фінансування. І для того, щоб політичні сварки не заважали цьому, я повинен це об'єднати", — розповів Віктор Микита.

Про співпрацю з Тищенком

"Ми з Миколою Тищенком в єдиній команді, це команда президента. Які тут можуть бути непорозуміння. Я думаю в нас все буде добре", — розповів новопризначений голова.
За словами Віктора Микити, він зустрічався з ветеранами-ліквідаторами Чорнобильської катастрофи. "Я вже започаткував співпрацю і вже є розуміння. Надалі, якщо я буду чути всіх представників всіх фракцій, то зможу пообіцяти що таких конфліктів не буде".
"Відповідно до завдань президента працюємо над розвитком регіону. Розвиток регіону це економічна стабільність. Вона в першу чергу починається з боротьби з тими ризиками, які сьогодні в нас виникають. Всі ми знаємо, що є ковідна проблема. Тому першочерговим питанням для себе я бачу стабілізацію ковідної ситуації в регіоні", — сказав Віктор Микита.