Віктор Микита відзначив переможців та учасників конкурсу «Кращий заклад дошкільної освіти»

У Закарпатті провели обласний конкурс «Кращий заклад дошкільної освіти» у 2021 році.
Сьогодні голова облдержадміністрації Віктор Микита нагородив переможців та учасників відбору.
«Нашим завданням є підвищення якості освіти у навчальних закладах області усіх рівнів. Усе починається з дошкілля.
З різних об’єктивних причин Закарпаття, на жаль, має досить низькі показники в рейтингу ЗНО у порівнянні з іншими регіонами. Якісні зміни потребують тривалого часу та системності. Роботу з покращення цієї ситуації ми розпочали шляхом інтеграції окремих програм та пілотних проєктів.
Один з елементів – це заохочення кращих закладів освіти області та педагогічного складу за велику роботу, яку кожен виконує безпосередньо на місцях», – зауважив Віктор Микита.
За його словами, конкурс – це важлива ініціатива для нашого краю, яка започаткована з метою виявлення кращих закладів дошкільної освіти області, зміцнення, оновлення їхньої матеріально-технічної бази та привернення уваги місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем дошкільної освіти в нових соціально-економічних умовах.
Цього року для участі в обласному етапі відбору надійшло 14 конкурсних матеріалів на електронних та паперових носіях: 8 матеріалів від учасників із сільської місцевості та 6 – міської.
Заклади-переможці були нагороджені Почесними грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та грошовими преміями у розмірі:
- І місце – 75 000 грн;
- ІІ місце – 65 000 грн;
- ІІІ місце – 55 000 грн.
Учасників конкурсу відзначили Почесними грамотами цього ж підрозділу Закарпатської ОДА та грошовими преміями у розмірі 15 000 грн.
«Приємно вражений результатами і впевнений: щороку кількість закладів, які прогресують, буде лише зростати, підвищуючи рівень обласної освіти на кожному етапі», – підкреслив очільник краю та подякував усім, хто взяв участь у конкурсі.