На Закарпатті 11-річна дівчинка народила дитину, і стала наймолодшою ​​мамою в Україні

Пологи пройшли ще 18 листопада, підтвердив інформацію завідувач акушерсько-гінекологічного відділення Берегівської лікарні імені Бертолона Ліннера Володимир Сагарда.
Породіллі провели кесарів розтин, операція пройшла успішно. Вона народила хлопчика вагою 2,5 кг та зростом 49 см.
Спочатку дівчинку хотіли направити до Ужгородського міського пологового будинку, де лікарі мають більше досвіду роботи в особливих випадках.
Проте пологи почалися раптово, тому лікарі вирішили не транспортувати її.
Вона проживає в одному із ромських поселень у селі Гать Берегівського району Закарпатської області.
Відомо, що неповнолітню породіллю вже відпустили додому. Водночас стало відомо, що в лікарні Б'янка захворіла на коронавірус та багато кашляла. Після пологів дівчині ставало легше та легше.
Під час спілкування з журналістами, породілля розповіла, що боялась народжувати дитину. Проте, коли дізналась, що їй будуть проводити кесарів розтин, то заспокоїлась.
Варто зазначити, що дитину Б'янка планує назвати Олександра, на честь батька хлопчика.
Також молода матір зазначила, що не планує повертатись в школу, проте свою дитину збирається віддати у дитячий садок, а потім в школу.
Правду про батька дитини вагітна приховувала тривалий час, однак в етері програми «Стосується кожного» матір дівчинки зробила відверте зізнання.
Спочатку дівчинка стверджувала, що батько її дитини – 14-річний хлопець із Київської області. Там вони з матір’ю нібито були «на заробітках».
Дивним було те, що дитина навіть не знала ім’я цього хлопця. Восени вона мала піти в четвертий клас, однак навчання призупинили через вагітність.
Під час програми мати Біянки зізналася, що батько майбутньої дитини її 46-річний співмешканець. Вони разом проживали в Херсоні. На Закарпаття жінка з дочкою повернулися, коли вона була на третьому місяці вагітності.


ІА "Вголос": НОВИНИ