Посадовим особам держпідприємства «Мокрянське ЛМГ» повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень у сфері службової діяльності.

Трьом посадовим особам держпідприємства «Мокрянське ЛМГ» повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень у сфері службової діяльності. Так, майстра лісу підозрюють у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, лісничого та його помічника – у перевищенні службових повноважень за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки. Водночас лісничому інкримінують і службове підроблення.
За даними слідства, працівники лісоохорони допустили і сприяли проведенню на ввірених їм територіях лісництва незаконних рубок без жодних дозвільних документів. При ревізії виявилося, що таким чином зрубано 677 дерев різних порід. Таку кількість деревини орієнтовно вміщають 13 вагонів вантажного потяга. Збитки державі склали 5,3 млн грн.
Аби приховати факт протиправних дій, лісничий вніс в акт планової ревізії недостовірні дані та підписав його. Йшлося про те, що працівники лісництва не виявили незаконні рубки дерев при огляді місцевості, що насправді не проводився, - інформують у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури