На Закарпатті 47% побутових споживачів мають заборгованість за послугу з розподілу газу

Напередодні зимових свят газовики працюють у посиленому режимі, аби забезпечити безперебійне та стабільне газопостачання у кожну оселю.
«Для того, аби закарпатці могли зустріти новий рік у теплій оселі, мали змогу приготувати улюблені страви, — щодня працює понад 1000 наших колег. Частина з них перебуватиме на роботі під час свят, виконуючи свої професійні обов’язки. І ми щиро вдячні кожному, хто, усвідомлюючи обсяг і специфіку роботи, справно сплачує за послугу з розподілу», — сказала комерційна директорка АТ «Закарпатгаз» Юлія Соколова.
За її словами, кошти за розподіл — єдине джерело доходів оператора ГРМ – АТ «Закарпатгаз». З них фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби 104, обслуговування, ремонт та заміна газопроводів, а також газорегулюючого обладнання. До прикладу, газорегуляторні пункти підтримують необхідний тиск в системі. Частина витрат підприємства припадає на обслуговування спецтранспорту, придбання необхідних матеріалів, зарплату працівникам, податки, повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».