У пунктах тимчасового тримання Чопського і Мукачівського прикордонних загонів майже три десятки нелегалів зустріли Новий рік

Більшість затриманих на Новий рік нелегальних мігрантів – це громадяни Пакистану і Бангладеш, а також вихідці з Алжиру, Індії, Сомалі та Нігерії. Усі вони, ризикуючи власним здоров’ям і життям, вирушили через гори, ліси та сніги у примарних пошуках кращої долі в країнах ЄС.

В Держприкордонслужбі розповідають, що 27 іноземцям, які намагалися нелегально перетнути державний кордон України наприкінці 2021 року, довелося «святкувати» у пунктах тимчасового тримання Чопського і Мукачівського прикордонних загонів.
Деякі нелегали, всупереч здоровому глузду, обирали небезпечні способи перетину кордону з ЄС. Зокрема громадянин Нігерії, тікаючи від прикордонників, стрибнів у повноводну річку Уж. Іноземця довелося рятувати, аби його не знесло течією.
Ще одного нелегала – з Афганістану затримали  на околиці села Солотвино у перший день 2022 року. Кумедним у цій ситуації стало те, що відповідно до паспортного документа він народився саме 1 січня.
Після "зустрічі" Нового року у прикордонників, на правопорушників чекають суд та повернення додому.