Сьогодні - річниця загибелі у Тячеві двох дітей, Чи засуджено вбивцю?

Дев’ятирічна дівчинка та її дворічний братик трагічно загинули 6 січня. Над дітьми цинічно розправився новий кавалер їхньої матері, яка разом із дітьми приїхала з Хмельниччини на Закарпаття, аби з ним відсвяткувати Різдво.
Пізніше з’ясувалося, що це була їхня перша зустріч, і 35-річна жінка сама не знала, до кого вона їде зі своїми маленькими сином і донькою. Сварка між чоловіком та жінкою виникла у готелі, куди вони поселилися після приїзду. 30-річний “кавалер” вже був п’яним, тому почав лупцювати свою гостю стільцем.
На крик матері до кімнати прибігли діти, які стали на її захист. Таким чином, дев’ятирічна дівчинка та її дворічний братик потрапили “під гарячу руку”. Оскаженівши, горе-чоловік з особливою жорстокістю побив чужих дітей і залишив їх помирати на землі. Побита 35-річна матір на той час уже була без свідомості.
Швидку та поліцію викликали працівники цього ж готелю. За попередньою інформацією, поліція на виклик приїхала майже відразу, а от швидка допомога – за 40 хвилин.
Підозрюваного у розправі над дітьми та жорстокому побитті жінки заарештували. Ним виявився 30-річний Василь Цех, який вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності.

Матір у важкому стані госпіталізували, смерть двох її дітей констатували ще в готелі. Поки братика та сестричку хоронили, жінка лежала в реанімації.
Про те, що залишилася без дітей, вона дізналася вже після виписки. Відомо, що вона повернулася до себе додому в Кам’янець-Подільський. У справі вона проходить у якості потерпілої.
Василь Цех з моменту обрання запобіжного заходу перебуває у СІЗО. Обвинувальний акт прокуратура передала до суду ще влітку, однак вироку у справі ще немає.
– Справа поки що досі на розгляді суду, зараз – на стадії дослідження речових доказів, – повідомила Фактам ICTV речниця прокуратури Закарпаття Катерина Хижняк.
Чоловіка підозрюють у злочинах, передбачених п.1,2,4 ч.2 ст.115 (Умисне вбивство двох малолітніх дітей з особливою жорстокістю) та ч.2 ст.15 ч.1 ст.115 (Замах на умисне вбивство) КК України. Йому загрожує довічне ув’язнення.