На території Тячівської громади хочуть заборонити продаж в нічний час алкогольних напоїв

З метою забезпечення обговорення проєкту регуляторного акту пропонуємо розглянути проєкт рішення Про заборону продажу в нічний час пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території населених пунктів Тячівської міської територіальної громади
Проєкт обговорюється згідно рішення десятої сесії Тячівської міської ради №1299 від 23.12.2021.
Про заборону продажу в нічний час пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території населених пунктів Тячівської міської територіальної громади
Зметою забезпечення прав та законних інтересів населення громади, реалізації державної політики щодо обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв, визнання здоров'я людини найвищою соціальною цінністю, попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, відповідно до Конституції України, законів України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,сесія Тячівської міської ради восьмого скликання
в и р і ш и л а :
1. Заборонити з 1 лютого 2022 року продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території населених пунктів Тячівської міської територіальної громади з 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно. враховуючи вихідні та святкові дні.
2. Дія цього рішення поширюється на всі суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку на території населених пунктів громади та отримали згідно з вимогами законодавства відповідні ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями.
3. Оприлюднити дане рішення в міській газеті «Тячів» та на офіційному сайті міської ради з метою доведення до відома суб’єктів підприємницької діяльності, населення та громадськості.
4. Надіслати дане рішення Тячівському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області та Головному управлінню ДПС у Закарпатській області з метою посилення контролю за дотриманням вимог порядку реалізації алкогольних напоїв в торговельних точках суб’єктів господарювання, розміщених в місті Тячів, в селах Руське Поле, Тячівка, Лази та Округла..
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг.