Закарпатські футболістки здобули срібні нагороди на міжнародному турнірі

Днями закарпатські спортсменки змагалися в Угорщині на міжнародному турнірі з футболу.
Жіноча команда U-17 СДЮСШОР «Спартак» після напружених та професійних ігор привезла додому «срібло». Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.
«Дівчата активно тренуються і постійно працюють над покращенням своїх навичок. Ми ж системно забезпечуємо всебічну підтримку та допомогу нашим футболісткам, адже цей вид спорту на Закарпатті має велике майбутнє», – наголосив очільник області.
У змаганнях також узяли участь команди з Чехії, Угорщини та Словаччини (FC Tatran Prešov, Nové Zámky, Ferencvarosi, Pecsi, FC Hatvan).
Відповідно до регламенту футболістки зіграли п’ять ігор по 20 хв кожна з інтервалом в одну-дві зустрічі.
Загалом команда із Закарпаття здобула три перемоги (1:0 над FC Hatvan і Uherske Hradiste і 2:1 над трнавським «Спартаком»), один раз зіграли внічию (з Pecsi 1:1), мінімально поступилися переможцю (0:1 із Ferencvarosi).
«Незважаючи на перемінний успіх, дівчата здобули вольову перемогу 2:1. Гра проти сильних суперників з різних країн ще раз доводить, що ми рухаємося у правильному напрямку! Вітаю дівчат та їхніх тренерів з гідним результатом», – підкреслив Віктор Микита.