УАРОР звернеться до народних депутатів України щодо фінансових гарантій діяльності районних рад

У онлайн-режимі відбулася робоча нарада з актуальних питань діяльності Української асоціації районних та обласних рад (УАРОР) та щодо планування роботи на найближчі місяці поточного року.
Зокрема, у рамках обговорення, у якому взяла участь керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч, було заплановано провести чергове засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України уже найближчим часом, окреслити проблемні питання діяльності районних рад з 2019 року дотепер та знайти шляхи їх вирішення.
Також УАРОР планує обговорити нормативне забезпечення районних рад в контексті децентралізації, зокрема в частині змін до Конституції та ухвалення нової редакції Закону Про місцеве самоврядування. 
Учасники УАРОР також планують організувати зустріч представників райрад з Головою Верховної Ради України, керівниками депутатських фракцій та груп, головами парламентських комітетів і народними депутатами уже в кінці січня.
Одним із ключових завдань УАРОР буде звернення до народних депутатів України щодо фінансових гарантій діяльності районних рад та щодо відстоювання інтересів УАРОР при формуванні бюджетної політики та Державного бюджету на 2023 рік.
Крім того УАРОР планує провести моніторингу та аналізу децентралізації в Україні з 2019 року дотепер та підготувати Звернення на Послів G7 та послів держав-партнерів у впровадженні децентралізації в Україні щодо стану реформи децентралізації й ініціювати зустріч вищезгаданих сторін з представниками Асоціації та ряд інших заходів.
Прес-служба Закарпатської обласної ради