Посварилися через те, що був одруженим? Нові подробиці про вбивство Габріелли Яцкович з Закарпаття

Житель Виноградівського району, якого підозрюють у вбивстві мешканки Ужгороду Габріелли Яцкович, був молодшим і, ймовірно, одруженим. 
Про це розповіли знайомі загиблої жінки, передає "Obozrevatel".
Посварилися через те, що був одруженим?
У вбивстві Габріелли Яцкович підозрюють її молодого коханого Василя, який був молодшим за неї.
"Знайомі кажуть, що останні 3-4 місяці Габріелла зустрічалася з чоловіком, мешканцем Виноградового, на ім'я Василь. Він був молодший за жінку на кілька років. Саме його зараз поліція підозрює у вбивстві, його затримали ввечері 12 січня. У нього знайшли і телефон загиблої, з якого було надіслано повідомлення", – йдеться у повідомленні.
Згідно з однією з версії, між загиблою жінкою та підозрюваним могла виникнути сварка, внаслідок якої чоловік і вбив дівчину.
Одна з близьких знайомих вбитої розповіла, що в житті Габріелли Яцкович було багато таємниць, тому її вважали дуже потайливою людиною.
"Габріелла була непоганою людиною, але застрягла десь у підлітковому віці, хоча їй уже йшов 37-й рік. Її мама була звичайною жінкою, рано втратила чоловіка, перебивалася з роботи на роботу. Поки не влаштувалася працювати до обласного пенсійного фонду. Там вона була далеко не останньою людиною. А Габріелла з дитинства звикла до дорогих речей, коштовностей і ніколи не хотіла жити за своїми доходами. Все це спонсорувала її мама", – розповіла знайома сім'ї.
Жінка зауважила, що Габріелла попри свою привітність, ніколи і нічого про себе не розповідала. Багато хто такого в ній і не підозрював. Крім цього, вона часто "втрачала голову" від чоловіків.
"У неї була ще одна слабкість – це чоловіки. Коли вони траплялися на її шляху, то вона втрачала голову, робила багато дурниць через них. Часом просто влазила в чужі сім'ї. Її проблеми теж доводилося вирішувати мамі. Нещодавно мама померла за загадкових обставин, але ця справа в минулому", – продовжила знайома.
Вона додала, що в останні місяці Габріелла стала ще більш замкнутою і відштовхувала від себе родичів, а стосунки з чоловіком вона ретельно приховувала від інших людей.
"І у неї з'явився чоловік, на ім'я Василь, він молодший за неї. Жив у неї, але вона ретельно приховувала ці стосунки, мало хто знав про його існування. Вона була дуже потайливою, нічого про себе не розповідала, тому оточення вважало її святою людиною", – розповіла жінка.
За однією з версій, Василь був одруженим. А загибла Габріелла наполягала на тому, щоб він залишився жити з нею і погрожувала розповісти його дружині про стосунки. Тому, ймовірно, це стало причиною сварки, яка призвела до вбивства.