Керівництво області зустрілося з радником Прем’єр-міністра Словацької Республіки та Генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді

Сьогодні в.о. голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка та заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк зустрілися з радником Прем’єр-міністра Словацької Республіки Едуардом Бурашем та Генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді Паволом Панісом.
Керівництво області привітало Едурда Бураша з новою посадою в Уряді Словаччини та висловило сподівання, що майбутнє транскордонне співробітництво буде результативним для обох сторін.
«Разом із нашими надійними партнерами продовжуємо працювати у напрямках екології, освіти та над розвитком прикордонної інфраструктури», – зауважив Іштван Петрушка.
На зустрічі йшлося й про перспективу з’єднання України та Словаччини автомагістраллю D1, розбудову пунктів пропуску та відновлення доріг міжнародного значення М-06 Київ – Чоп та М-08 обхід Ужгорода – КПП «Ужгород».
За словами в. о. голови облдержадміністрації, українсько-словацьке партнерство є важливим надбанням не тільки для Закарпаття, а й для України загалом.
Іштван Петрушка також запевнив, що керівництво області й надалі буде докладати максимум зусиль задля зміцнення добросусідських відносин.