Закарпатська ОДА готова забезпечити інформаційну підтримку та навчання підприємців області

За участі в. о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іштвана Петрушки відбулося чергове засідання Президії Громадської ради при ОДА, де обговорили зміни в оподаткуванні підприємців та застосування реєстратору розрахункових операцій.
«Облдержадміністрація готова надавати активну допомогу цій категорії населення щодо переходу на нові норми у сфері фінансової дисципліни. Йдеться про навчання для підприємців та їхніх представників у територіальних громадах області, забезпечення інформаційними матеріалами й інше», — підкреслив Іштван Петрушка.   
Голова Громадської ради при ОДА Олексій Кіндрат зазначив, що Рада спільно з іншими профільними організаціями регіону готуватиме звернення до центральних органів державної влади з пропозиціями відтермінувати введення в дію деяких норм закону, котрі стосуються, зокрема, застосування штрафних санкцій.
До засідання долучилися керівництво облради, представники Головного управління ДПС в області, Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України, підприємці регіону та інші.