"Обіцяв, що повернеться не пізно": Що відомо про зникнення закарпатця Артема Сокола

Ветерана АТО Артема Сокола, який зник напередодні Нового року шукають на Закарпатті понад двох тижнів.
Видання Новини.LIVE зазначає, що напередодні зникнення чоловік був із колегами на корпоративі в ресторанному комплексі "Камелот", у селищі Невицьке. Запис із кількох камер спостереження у селищі свідчить, що Артем Сокол вирушив до Ужгорода пішки.
"У поліції кажуть, що на даний час все сходиться в селищі Невицькому – там Артема зафіксувала одна камера спостереження. Що він ішов у бік міста. На наступній камері він не засвітився. Весь цей час шукали уздовж траси, а виявляється, Артем захотів зрізати шлях і пішов навпростець. Про це нещодавно дізнались – він звернув на паралельну вуличку. Там була ще камера на приватному будинку – поліція запросила запис. Виявилось. що Артем там також пройшов", – розповіла дружина зниклого Аліна.
Дружина ветерана АТО повідомила – чоловік не має звички ходити пішки на довгі відстані, зазвичай користується транспортом.
"Зазвичай Артем їздить авто. Він працює далеко від дому, щоби добратись, зручно користуватись автівкою. Просто він їхав на корпоратив – звісно, вони там могли випивати, то автівку вдома залишив. А їхали всі співробітники автобусом. Весь колектив збирався у конкретному місці. А назад – хто на таксі, хто як", – розповіла Аліна.
Щодо того, чому чоловік вирішив іти додому раніше за колег, Аліна припустила, що міг згадати про плани на вихідні. Про те, що відбувалось перед зникненням чоловіка, Аліні розповіли його колеги.
"Вечір тривав – все було добре, Артем співав у караоке. Потім, за словами колег, почав збиратись додому. Можливо, спрацював "автопілот" – відчував, що має вже йти додому. Просто ми збирались на наступний день у справах – Артем казав, що не буде довго засиджуватись. Можливо, глянув на час, побачив, що вже 8-ма, і час збиратись. Сказав колегам, що піде пішки", – розповіла Аліна
Згідно з записами на камерах, Артем Сокіл вийшов із ресторану "Камелот" о 20:15 26 грудня 2021 року. За словами дружини Артема, від ресторану до їхнього будинку відстань 12 кілометрів.
"Спільно з рятувальниками поліція обстежила водойми поблизу території, де був корпоратив, також водойми поблизу місця проживання чоловіка – на щастя, його тіло виявлено не було. Тому є надія, що вдасться знайти його живим", – розповіли в поліції.
За фактом зникнення чоловіка відкрили кримінальне провадження.
Пошук Артема Сокола триває. Вдома на Артема чекає дружина і 2-річна донька.
Правоохоронці просять всіх, кому відома будь-яка інформація про місцеперебування Артема Сокола негайно повідомити на лінію «102» або звернутися до відділку поліції.
На момент зникнення Артем Сокол був одягнений у чорне коротке пальто, джинси, чорне взуття, сіру шапку. Ріст – 172 см.