Волонтери Тячівщини з благодійною місією навідались на Схід - фото

Заступник голови Тячівської районної ради Михайло Вурста провів зустріч з волонтером Віталієм Богданом з с. Угля. Обговорили питання діяльності громадської ветеранської  організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових сил і  волонтерського руху в Тячівському районі.
Віталій Богдан розповів, що зовсім нещодавно повернувся зі Сходу, куди, разом з іншими учасниками поїздки, доставляв новорічно-різдвяний вантаж.
Підготували благодійну акцію Закарпатський фонд "Дім милосердя" та підприємець Олександр Бордей, який постійно відправляє допомогу в зону ООС (АТО).  
Активну участь також в організації взяли меценати з Углянської громади.  Зокрема підприємець і депутат Іван Немеш з с.Колодне - завжди надає підтримку нашим військовим на фронті.    
Вже традиційно такі поїздки відбуваються напередодні великих релігійних свят. Тож з нагоди Різдва Христового поїхали волонтерською групою за участі прихожан церкви євангельських  християн-баптистів (ЄХБ) села Вільхівські Лази.  
Вантаж в основному складався з продуктових наборів та новорічних подарунків, які роздавали місцевому населенню так званої "сірої зони" по всій Донецькій області.  
З великою радістю дорослі та малеча отримували святкові пакунки і щиро дякували благодійникам.
Також надали необхідну допомогу бійцями 128 - ї закарпатської бригади, з якими волонтери Тячівщини постійно тримають зв'язок, ще з періоду АТО - кінця 2014 року. 
Як зазначив Віталій Богдан військовим теж привезли солодощі та традиційні новорічні подарунки. Зазвичай волонтери навідуються до них на місце дислокації частини, однак цього разу не вдалося. Тож бійці під'їхали самі й забрали пакунки.  
Що стосується ситуації на Сході, то коли перебували у Лисичанську відбувся мінометний обстріл з ворожої сторони. 
Слава Богу, ніхто з місцевого населення не постраждав, однак декілька снарядів влучило в будівлі, які було частково зруйновано. 
Загалом поїздка видалася вдалою і всі учасники з честю виконали почесну місію - дарувати добро та допомагати іншим людям. 
Михайло Вурста висловив вдячність волонтерам від імені районної ради за проведену благодійну акцію.
Любов Немеш