На Закарпатті врятували травмованого іноземного туриста

17 січня поблизу гори Піп Іван рятувальники знайшли та евакуювали травмованого іноземного туриста.
Як повідомляє пресслужба ДСНС, 17 січня о 14:50 на службовий телефон начальника 4-ї спеціальної пошуково-рятувальної групи надійшов телефонний дзвінок від однієї з американських компаній, яка повідомила, що вони отримали повідомлення про те, що за визначеними координатами поблизу гори Піп Іван на території Закарпатської області травмувався іноземний турист. Вже о 15:22 було направлено трьох рятувальників для надання допомоги постраждалому. О 16:12 постраждалого було знайдено й супроводжено до місця дислокації ПРП Явірник.
Нагадаємо, 4 грудня 2021 група з трьох чоловіків каталися на снігоходах біля гори Полонина-Руна у Закарпатській області, але заблукали. Того ж дня увечері більше 25 рятувальників і волонтерів почали пошукову операцію. Наступного дня двоє туристів вийшли на зв’язок і повідомили, що перебувають на турбазі у Лумшорах. Ще одного чоловіка довго не могли знайти.
А на початку жовтня у Закарпатській та Івано-Франківській областях рятувальники шукали 37-річного чоловіка, який пішов за грибами та безслідно зник.