ПОТРІБНА ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА! Даринка дуже хоче одужати!

Термінової допомоги потребує сім’я Вурста, родом із смт.Дубове. Їхній 3-х місячній донечці поставили діагноз : пухлина нирки.
Із самого народження Даринка з мамою знаходиться по лікарнях де робоять різні обстеження, на даний момент дитина не стабільна, є загроза життю, Даринка пісяє кров’ю , у неї постійно судороги, їй дуже болить, мама постійно дає знеболююче. 
Дитина в буквальному сенсі бореться за життя. А її мама з батьком самотужки шукають кошти, щоб покрити витрати на лікування та порятунок єдиної донечки. 
В Мукачівській дитячій лікарні, куди госпіталізували Даринку,  батькам видали на руки направлення на стаціонар  в «Національний інститут раку» , що в місті Києві, де маленька продовжить своє лікування та боротьбу за життя. 
Щодня батькам доводиться купувати ліки, сплачувати за витратні матеріали та аналізи, купувати харчування та памперси. 
«Мені нічого не шкода, лишень моя донечка лишилася б живою» - каже мама. 
Однак всі збереження родини вже вичерпано. а основне та дороговартісне лікування ще лише попереду,  рідні маленької на межі відчаю. І ми з вами лишилися їх останньою і єдиною надією. 
Від нашої небайдужості та співчуття залежить життя маленької дівчинки. Навіть найменші пожертви, інформаційна підтримка допоможуть дитині лишитися живою та одужати. Будь ласка, станьте частиною порятунку для маленької Даринки??

✅БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ 

ПРИВАТ БАНК: 5168 7554 7227 9625.
Отримувач : Вурста Наталія Володимирівна, мама дитини