Лідер “УДАРу” Закарпаття Віктор Погар: Потрібно боротися не один проти одного, а за Україну

Конфлікт між Зеленським і Порошенком найбільше б’є по Україні. Це зовсім не те, що потрібно нашій державі, коли ми перебуваємо в стані війни з Росією. Так прокоментував суд над Петром Порошенком очільник Закарпатського “УДАРу Віталія Кличка” Віктор Погар.

“У нас ворог біля кордонів, а сама країна вже давно в облозі бідності, корупції, високих тарифів та кризи.
Що ви там ще з’ясовуєте?” – звернувся до чинної влади голова обласного осередку “УДАРу” Віктор Погар.

“Як ви думаєте, по кому більше б’є цей конфлікт — по Зеленському чи по Порошенку? Найбільше він б’є по Україні!
Як Україна виглядає в очах усього світу, коли кожен наступний президент наздоганяє попереднього? З нею не хочуть мати справи. І я їх розумію. Навіщо комусь сьогодні спілкуватися з президентом, якого завтра судитимуть? А тому Зеленському треба припинити політичні переслідування. Бо це той бумеранг, який б’є по Україні”, – зазначив представник “УДАРу”.

“А ще маски-шоу проти політичних опонентів — це не демократія, а короткий шлях до узурпації влади. Наша політична сила проти узурпації влади! Це не той шлях, який обрала Україна. “УДАР Віталія Кличка” проти використання силового ресурсу в особистих політичних цілях, і тут неважливо — це президент або чиновник. Потрібно боротися не один проти одного, а за Україну”, – наголосив Віктор Погар.


Експрезидент Петро Порошенко, якому ДБР оголосило підозру у державній зраді та сприянні тероризму, повернувся в Україну з-за кордону вчора, 17 січня. Цього ж дня відбувся суд про обрання запобіжного заходу, проте рішення не було ухвалено — наступне засідання перенесли на завтра, 19 січня.

Варто зазначити, що на підозру п’ятому президенту України відреагували західні дипломатичні представництва, вони застерегли українську владу від політичних переслідувань опозиції. Реакція світових медіа є гострою, зокрема, західні засоби масової інформації пишуть про те, що вражені політикою Володимира Зеленського, який на тлі загрози ще більшого російського вторгнення веде боротьбу з власними політичними опонентами.