В РДА відбулася нарада щодо організації територіальної оборони в Тячівському районі

Під керівництвом голови райдержадміністрації Тімура Аверіна відбулася нарада щодо організації територіальної оборони в Тячівському районі, проблемних питань та шляхів їх вирішення. 

У зібранні взяли участь начальник відділу з питань оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Василь Калинич, начальник територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Олещук, командир батальйону В’ячеслав Кукса та начальник Тячівського МРВ УСБУ в Закарпатській області Василь Дурневич.

Зокрема обговорили організаційні питання розміщення та укомплектування батальйону територіальної оборони та матеріально-технічного забезпечення.

„Важливо проводити агітаційну та роз’яснювальну роботу серед населення про принципи та першочергові завдання територіальної оборони. Мешканці Тячівщини мають бути обізнані та організовані. Від того, як ми організуємо роботу на місці, залежатиме ефективність функціонування територіальної оборони, як у Тячівському районі, так і в Україні в цілому”, - зазначив Тімур Аверін.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації