У Тячеві відзначили День Соборності України - фото

Сьогодні в Тячеві відбулись святкування з нагоди Дня Соборності, який в Україні щороку відзначається 22 січня.  
Святковий захід відбувся в Тячеві біля пам'ятника Т.Г.Шевченку, куди урочистою колоною його учасники направились від адмінбудівлі міської ради. 
Ведуча Марина Шобей коротко розповіла про історичні передумови державного свята. 
Відтак відбулося урочисте покладання квітів, яке здійснили: голова РДА Тімур Аверін та начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами Василь Калинич, голова районної ради Юрій Берінде та заступник Михайло Вурста, перший заступник міського голови Владислав Братюк та секретар ради Іван Кричфалушій.     
Відтак вихованці ЦДЮТ (керівник Беата Молнар) виступили з літературною композицією, присвяченій  боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України та возз’єднанню Закарпаття в єдиній Українській державі.
Завершилось свято виконанням Гімну України всіма учасниками дійства.  
Заходи організовані відділом культури Тячівської міської ради (начальник – Петер Едіта) та КЗ "Організаційно-методичний центр культури та мистецтва Тячівської міської ради"(директор Наталія Сасин). 
До відома: 
День Собо́рності України — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
Цього дня прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. — прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.