Аліна Паш отримала міжнародну премію Music Moves Europe Awards 2022

Наша землячка Аліна Паш з Буштина здобула перемогу у міжнародній премії для молодих артистів Music Moves Europe Awards 2022, повідомляється на сайті Music Moves Europe Awards.
Переможцями Music Moves Europe Awards 2022 стали п’ять виконавців:
  • Alina Pash (Україна);
  • Denise Chaila (Ірландія),
  • ДEVA (Угорщина),
  • Mezerg (Франція),
  • Blanks (Нідерланди).
Нагороду Grand Jury присудили Meskerem Mees (Бельгія), а нагороду Public Choice за результатами голосування публіки отримала Ladaniva (Вірменія).Престижну нагороду від журі Grand Jury Prize було присуджено Meskerem Mees, а нагороду Public Choice за результатами голосування публіки отримала одна з номінанток цього року – Ladaniva (Вірменія)
Аліну Паш та інших переможців Music Moves Europe Awards було обрано експертним журі, до складу якого увійшли Gemma Bradley (BBC Radio 1), Cindy Castillo (Mad Cool Festival), Kevin Cole (KEXP), Bryan Johnson (Spotify) і почесний член журі – українська реперка alyona alyona, переможниця минулого року у номінації Public Choice 2021.
«Дякую за те, що моя культура, яку я несу, може бути помічена десь ще у Європі, у світі. Це так особливо для мене. Тому що я відчуваю це місією своєї душі", – сказала Аліна Паш у момент нагородження, стримуючи сльози.
У різні роки серед переможців премії MME Awards, яка співфінансується Євросоюзом і вручається за популярну сучасну музику, були Rosalia, Meduza, Bishop Briggs, Aya Nakamura, girl in red і Pale Waves.