Інцидент на Закарпатті - вчителька побила учня через таблицю множення - фото, відео

Жахливий інцидент стався у селі Верхнє Водяне Рахівського району. Ситуація набула розголосу завдяки одному із учнів, який зняв “навчальний” процес на свій смартфон, після чого показав відео своїм батькам.
За даним фактом поліція вже розпочала перевірку.

Що було під час уроку

Відео із привселюдним знущанням над учнем з’явилося в одній із районних Facebook-спільнот. На перших кадрах помітно, що у класі біля дошки стоїть хлопчик, якому дали завдання розв’язати математичний приклад.
Через постійні крики, ляпаси та образи учень почав плакати. Однак вчителька продовжила кричати на дитину.
Серед слів, які звучать в адрес дитини чути, зокрема, “лайдаку нещасний”, “так тебе буду бити, що з тебе град полетить”, “зараз ти здохнеш”.
До слова, Zakarpattya24 проаналізувало коментарі до відео, де помітили, що учні одного із випусків згадують, як теж страждали від цієї вчительки. У когось було поцарапане обличчя, когось вдарила головою по дошці. Також серед коментарів була інформація, що ця дитина є сиротою. Однак видання чекає підтвердження.
Реакція правоохоронних органів:
Поліція Закарпатської області опублікувала інформацію, що дану подію зареєстровано. Правоохоронці Рахівщини відреагували на відео у мережі та направились до школи, щоб вияснити всі деталі. Наразі встановлюються обставини, за якими буде вирішено кваліфікацію події. Попередньо відомо, що за такі дії передбачена відповідальність за ст. 173-4 КУпАП, тобто булінг (цькування) учасника освітнього процесу.  
Реакція департаменту освіти, науки молоді та спорту Закарпатської області:
Директор департаменту Мар’яна Марусинець прокоментувала ситуацію, зазначивши, що у них створено комісію, яка наразі вивчає всі обставини інциденту.
Вчителька написала пояснювальну записку та заяву на звільнення за власним бажанням. У департаменті кажуть, що у викладачки доволі хороша характеристика, раніше у таких ситуаціях помічена не була. Наразі з’ясовується чи є тільки один випадок чи ця поведінка є характерною для жінки.
Реакція голови Закарпатської ОДА:
Стосовно інциденту висловився Віктор Микита: “Така поведінка педагога є неприпустимою незалежно від обставин. Дав окреме доручення невідкладно провести розслідування цього випадку для з’ясування усіх обставин. До розслідування залучені представники департаменту і освіти науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Рахівської РДА, Великобичківської територіальної громади, працівники правоохоронних органів, соціальні служби тощо. Триває робота з батьками дитини та адміністрацією навчального закладу. Жодних компромісів та винятків щодо випадків насилля до дітей не буде. Ситуацію тримаю на особистому контролі.”
Водночас, відомо, що мати хлопчика ніяких претензій до вчителя немає.