На Тячівщині проводяться перевірки дотримання карантинних вимог - фото

З метою контролю за виконанням протиепідемічних вимог в умовах карантину щодо COVID-19 мобільними групами у складі представників національної поліції, Держпродспоживслужби та райдержадміністрації було здійснено перевірки підприємств, установ, організацій, закладів освіти та охорони здоров’я на предмет наявності у всіх відвідувачів та працівників COVID-сертифікату чи ПЛР-тесту, засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції тощо, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 „Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2ˮ (зі змінами та доповненнями) та наказу МОЗ України від 04.10.2021 №2153 „Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”.
21-23 січня на території району працювали 3 мобільні групи за маршрутами: Тячів-Солотвино, Тячів-Буштино-Угля, Тячів-Дубове-Усть-Чорна.
Робочі групи провели перевірки 59 суб’єктів господарювання району, перевірено, також, 3-х осіб, які перебувають на самоізоляції. Зафіксовано 3 порушення карантинних норм, про що було складено адміністративні протоколи за ст.44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».