Угорська компанія виграла тендер на будівництво полігону побутових відходів на Закарпатті

Компанія з угорського міста Мішкольц виграла тендер на будівництво сміттєзвалища (полігону побутових відходів) на Закарпатті. Конкурс проводився агенцією регіонального розвитку та управління навколишнім середовищем області Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина).
Таким чином MENTO Környezetultúra Kft. буде виконувати будівельні роботи, пов’язані з будівництвом полігону поблизу сміттєпереробного заводу в селі Яноші у Берегівському районі. Про це повідомляє szabolcsihir.hu.
Кошторис робіт складає 7,059 млн євро. Сюди входить виконання геодезичних робіт, робіт з демонтажу, земляних робіт, транспортування будівельних та інших відходів, електромонтажних робіт тощо.
Також свої заявки на конкурс подавали інші компанії – серед них угорські KELET-ÚT Építőipari, Beruházó та Szállítmányozó Kft. А також ТОВ “Берег Вертикал” (Берегово).
Нагадаємо, що у Яношах побудували сміттєпереробний завод, який після пробного запуску більше не працював жодного дня. Як з’ясувалося поруч не облаштували полігон для захоронення відходів.
Будівництво сміттєпереробного заводу в селі Яноші на Берегівщині розпочали ще у 2012 році на кошти Євросоюзу – загальний бюджет складав 973 тисячі 523 євро.
У 2020 році тодішній голова Закарпатської ОДА Олексій Петров обіцяв запуск сміттєсортувального заводу вже до кінця року.