В Тячівській міській раді проходить засідання виконавчого комітету

Понад 15 питань розглядають члени виконкому на сьогоднішньому засіданні. Наразі начальник фінансового відділу Тячівської міської ради Рішко О.Ю. ознайомила присутніх із звітом про виконання бюджету Тячівської міської територіальної громади за 2021 рік (ознайомитись із звітом можна тут).
На засіданні розглядають питання: про роботу комунального підприємства «Водоканал» Тячівської міської ради  в другому півріччі 2021 року, про стан надання соціальних послуг особам та сім’ям, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, про роботу із зверненнями громадян у Тячівській міській раді протягом 2021 року. 
Члени виконкому також повинні затвердити  список громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку для одержання та поліпшення житлової площі за місцем проживання по Тячівській міській раді станом на 01.01.2022 року .
Важливим для громади є питання про встановлення тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами для ТзОВ «ЕКОСІТІ». Згідно проєкту даного рішення плата за послугу з поводження з побутовими відходами (зберігання, перевезення, захоронення) із врахуванням норми накопичення на 1 споживача послуги в місяць з ПДВ становить у багатоквартирних будинках - 44,47 грн, а у житлових будинках індивідуальної забудови (будинки приватного сектору), з присадибною ділянкою – 50,27 грн. 
Розглядають члени виконкому також і штатні розписи комунальнх закладів громади: «Спортивні арени», «Міськжитлокомунгосп», «Організаційно-методичний центр культури і мистецтва Тячівської міської ради Закарпатської області», «Публічна бібліотека Тячівської міської ради Закарпатської області».
Начальник відділу соціального захисту населення Тячівської міської ради,  староста села Руське Поле, начальник відділу містобудування та архітектури Тячівської міської ради,   провідний спеціаліст відділу комунального майна Тячівської міської ради винесуть на розгляд питання про звернення громадян, повідомояє офіційний сайт Тячівської громади