Усть-Чорнянська громада отримала новий службовий автомобіль - фото

Сьогодні голова Закарпатської ОДА Віктор Микита передав двом громадам області нові автомобілі для потреб інституційного функціонування.
«Нашим завданням є створення комфортних умов для всіх груп населення. Особливу увагу звертаємо на осіб похилого віку, маломобільні групи, тих, хто проживає у віддалених районах. З цією метою соціальну та медичну машини закупили в Усть-Чорнянську та Драгівську ТГ», – підкреслив Віктор Микита.
За його словами, одне авто забезпечуватиме соціальні послуги для маломобільних груп населення 4 населених пунктів Тячівщини, зокрема буде привозити необхідні речі чи продукти для будинку престарілих «Надія», транспортувати літніх людей тощо.
Інша машина призначена для підвищення якості та доступності надання медичної допомоги жителям 7 сіл Драгівської громади. Завдяки цьому лікарі та інший персонал закладів охорони здоров’я зможуть виїжджати на виклики до хворих та надавати первинну допомогу вдома.
Як повідомив голова облдержадміністрації, закупили автомобілі за Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) за підтримки Великої Британії та у співфінансуванні з громадами у межах реалізації проєкту «Посилення стійкості громад». Останній спрямований на покращення надання якісних державних послуг, створення сприятливих умов для соціально-економічного розвитку.
«Вірю, що ці авто будуть корисними для жителів громад!» – зазначив Віктор Микита.