Депутат Тячівської райради Дмитро Шелемба звернувся до Кабміну з приводу неочищених доріг на території району

Сьогодні 01.02.22 депутат Тячівської районної ради, голова  постійної комісії  з питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства Дмитро Шелемба підготував звернення з приводу незадовільного стану автошляхів щодо їх очистки у Тячівському районі в зимовий період. 
         Звернення направлено Тячівською райрадою до  Кабінету  Міністрів України,  Закарпатська ОДА та ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області. 
         Як йдеться у зверненні, з початку січня, внаслідок складних погодних умов - сильних снігопадів та налипання мокрого снігу, ожеледиці, рух на дорогах в районі ускладнений. Ситуація є катастрофічною майже на всіх напрямках доріг місцевого значення загального користування, які знаходяться на утриманні ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області". 
         - Дороги зовсім не очищаються від снігу та не посипаються, особливо у віддалених гірських населених пунктах району. Спецтехніки на дорогах за зимовий період практично не видно, хоч вона б повинна постійно працювати для забезпечення безпеки під час погодніх стихій, - зазначає депутат.   
         Така ситуація призводить до ускладнень та небезпечності проїзду, аварійності, поламок автомобілів  та невдоволення учасників дорожнього руху, порушення нормальних умов життєдіяльності населення району. 
         Також у Службі місцевих автомобільних доріг належним чином не реагують на чисельні звернення органів місцевого самоврядування. Весь негатив з приводу неочищених доріг від місцевих жителів падає на керівників територіальних громад і районного керівництва та призводить до соціального незадоволення населення. 
         - Прошу в терміновому порядку відреагувати на скарги  мешканців району та  учасників дорожнього руху та вжити необхідних заходів щодо покращення стану автомобільних доріг на території Тячівського району, балансоутримувачем  яких є Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, - йдеться у зверненні депутата.
         Тож,  сподіваємось на відповідне реагування та виправлення катастрофічної ситуації на автошляхах району,  зазначають у Тячівській районній раді.