Названо найпопулярнішу країну для подорожей у Європі

Туристи знову готові подорожувати країнами Європейського союзу 2022 року. Про це на основі опитування жителів США, Канади, Бразилії, Японії, Китаю та Росії заявила Європейська рада з подорожей, передає DIP із посиланням на Schengenvisainfo.com.
Найбільше бажаючих вирушити до Франції. Вона в топі країн Європи для китайців та японців. Як кращий напрямок її вибрали 55 відсотків жителів цих країн, що беруть участь в опитуванні. Американські респонденти також хочуть відвідати Францію для поїздки до ЄС у 2022 році. Про це заявили 36 відсотків громадян США. Ейфелеву вежу і Лувр віддають перевагу канадцям, точніше їх більшість серед опитаних – 32 відсотки.
У звіті також зазначається, що до Європи у 2022 році збирається молодь та люди середнього віку. Серед потенційних туристів ЄС найбільше тих, кому від 18 до 49 років.
На попит на поїздки до європейських країн у 2022 році також впливає високий рівень вакцинації у регіоні. Про це заявили 29% респондентів. Також впливає знання того, що ЄС ефективно справляється з пандемією та забезпечує безпеку у місцях відпочинку.