Депутати Тячівщини зустрілись з губернатором області

Сьогодні 07.02.2022 депутати  Тячівщини побували  на прийомі у голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.   
Зустріч відбулася за ініціативи голови постійної депутатської комісії з питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства Дмитра Шелемби.
Участь також взяли - заступник голови Тячівської райради Михайло Вурста та депутат Закарпатської обласної ради Іван Синетар. 
Перше і одне з важливих питань, з яким навідались депутати - нагальна потреба в будівництві нової школи у віддаленому гірському селі Широкий Луг Нересницької громади
Як розповів Дмитро Шелемба навчальний заклад, в якому наразі навчається 330 учнів, розміщений в аварійних приміщеннях.
Розроблено проєкт реконструкції будівлі, який фактично передбачає будівництво  нової школи. Нересницька сільська рада, як засновник комунального закладу, зобов'язується  співфінансувати вартість робіт в розмірі 21 %.  
Даний проєкт було подано для участі в конкурсі проєктів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. Однак він не пройшов конкурсного відбору на 2022 рік. 
Голова ОДА Віктор Микита, відмітив, що цьогоріч ,згідно критеріїв відбору, було визначено ті об'єкти, які  вже завершуються. Реконструкція Широколузької  ЗОШ - нове будівництво, яке потребує комплексного підходу із залученням різних джерел фінансування тощо. Тому спільними зусиллями потрібно вийти на те, щоб у наступному конкурсному відборі даний проєкт отримав перемогу, - зазначив очільник краю. 
Відтак учасниками зустрічі розглянуто та визначено алгоритм подальший дій стосовного вирішення даного питання.  
Наступним обговорено стан дорожньої інфраструктури Тячівського району  - оновлення і ремонт доріг, їх утримання в зимовий період   тощо. 
Депутатами було зазначено про критичну ситуацію з очистки доріг від снігу, яку дорожні служби не виконують належним чином.  Спецтехніки на дорогах практично не видно, хоч вона б повинна постійно працювати для забезпечення проїзду під час погодніх стихій. 
З приводу чого Дмитро Шелемба направив звернення до  Кабінету  Міністрів України. Адже така ситуація призводить до аварійності та ускладнень дорожнього руху, порушення нормальних умов життєдіяльності населення району. 
У свою чергу губернатор також порадив повідомляти у вайбер групу "Зимове утримання   СМАД" для негайного реагування.
Також заступник голови Тячівської райради Михайло Вурста подав депутатське звернення щодо включення дороги "Колочава - Усть - Чорна - Калини - Бедевля" О 70602 до капітального будівництва в рамках президентської Програми "Велике будівництво" на 2022 рік. 
Впродовж багатьох років дана дорога, якою користуються більше 70 тис. місцевого населення, є однією з найбільш занедбаних на території Тячівського району. 
Окрім того й обговорено й інші проблеми - зокрема і щодо боротьби з нелегальною вирубкою лісу тощо. 
У підсумку депутати висловили губернатору вдячність  за прийом, конструктивну бесіду і підтримку у вирішенні актуальних питань Тячівського району.  
Любов Немеш