Аліна Паш про пісню “Тіні забутих предків“ та настрій на “Євробачення 2022” - відео

Аліна Паш виборола право виступати на “Євробаченні 2022” в Італії. На національному відборі співачка набрала загалом 15 балів – 7 від глядачів, 8 від жюрі.
Фото: Суспільне
“Я була щаслива виступити з піснею Тіні забутих предків. Перше, що транслюватиму під час виступу у Турині – це чесність. Меседж моєї пісні сильний та дорослий, вартий щоб її співати чесно. Хочу виступити так, щоб пробити через екрани. Покажу зібраність, максимальний позитив” – розповіла Аліна Паш.
За словами співачки пісня має сильну вібрацію і може прокачати. Аліна хоче перемогти та вірить, що зможе це зробити.
“Реакція людей, які чують перший куплет, про щось говорять. Вони плачуть. Бачила в Youtube, як реагують і це дуже круто” – каже співачка.
Про включення їх до Миротворця, Аліна прокоментувала, що не розуміє причин через що попала у їхній список і що до неї нема за що “прикопатися”.
Співачка також пожартувала чи готова Україна прийняти у себе Євробачення у випадку її перемоги. Вона вдячні журі, що підтримали її і пообіцяла не підвести їх.
У той же час з приводу скандалу, який виник на нацвідборі, Аліна розповіла, що вже розмовляла з представниками “Kalush”, які хочуть йти в суд через непорозуміння з оголошеними результатами.