Названі 8 помилок, які роблять їжу небезпечною для здоров’я

Здорові страви можуть бути небезпечними для організму, якщо їх неправильно готувати. Про вісім таких помилок – у статті.
Будь-яка їжа може втратити всі корисні властивості при неправильному приготуванні. Крім того, такі страви можуть негативно вплинути на здоров’я людини в цілому. Про вісім подібних помилок – нижче.
  1. Нагрівання масел. Деякі масла насправді не можна нагрівати до високої температури (тобто вище за 191 градус Цельсія). Серед них – оливкова, кокосова. Фахівці рекомендують використовувати їх для приготування різних соусів та смаження їжі за низьких температур. Підходять для високих температур такі олії, як соняшникова, кукурудзяна.
  2. Використання для приготування страв непридатного посуду. Важливо звертати увагу, з якого матеріалу виготовлені сковорідки. Це пов’язано з тим, що, наприклад, посуд з антипригарним покриттям містить особливу речовину – тефлон. Наукові дослідження показують, що ця речовина може спричинити різні захворювання, у тому числі хвороби щитовидної залози. Тому найкраще вибирати посуд із таких матеріалів, як нержавіюча сталь, кераміка, скло, чавун.
  3. Використання одного ножа для нарізки овочів та м’яса. Так робити не можна через ризик перенесення шкідливих бактерій із м’ясних продуктів на овочі. Подібні бактерії можуть спричинити і серйозні захворювання. Тому ніж після нарізки м’яса завжди потрібно мити зі спеціальним миючим засобом або вибирати для кожного виду продуктів окремий ніж.
  4. Очищення фруктів та овочів. Деякі продукти можуть при чищенні втрачати поживну цінність. До них відносяться морква, картопля, огірки, гарбуз, яблука.
  1. Довге варіння овочів. Це може призвести до втрати продуктами таких водорозчинних речовин, як вітаміни групи В, вітамін С. Тому саме для овочів необхідно використовувати такі способи приготування, які не вимагають використання великої кількості води. Також овочеві продукти в процесі тривалого варіння за високої температури можуть втратити частину поживної цінності.
  2. Неправильне приготування м’ясних продуктів. М’ясо може містити кишкову паличку, сальмонели. Тому дуже важливо серйозно поставитися до обробки таких продуктів. Те саме стосується устриць.
  3. Вживання пересмаженого м’яса. Подібне м’ясо містить речовини, які можуть вплинути на розвиток онкологічних захворювань. Тому експерти рекомендують не їсти обгорілі частини м’ясних продуктів.
  4. Додавання до страв великої кількості солі. Якщо з сіллю переборщити, це може сприяти виникненню інсульту, серцево-судинних захворювань, підвищеного тиску. ВООЗ радить дорослим на день їсти менше 5 грамів (менше чайної ложки) цього продукту.
Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.