100 тисяч гривень і 2 автомобілі передали на територіальну оборону депутати Тячівської райради

У ході позачергового 8 засідання сесії райради VIII скликання всі присутні депутати одноголосно підтримали рішення про виділення 100 тисяч гривень з районного бюджету на підтримку територіальної оборони. 
А також передали два автомобіля з комунальної власності для потреб батальйону, який створюється в Тячівському районі.  
Про скликання позачергової сесії для вирішення цих  важливих питань, з метою якнайшвидшого сприяння у створенні і формуванні сил територіальної оборони, до голови ради звернулися депутати фракції партії "Слуга Народу" та ВО "Батьківщина".    
Засідання відбулося у середу 16.02.2022 року, на якому були присутні 33 депутати. 
Провів сесію голова ради Юрій Берінде за участі заступника Михайла Вурсти та голови РДА Тімура Аверіна. 
Відтак депутати прийняли всі рішення  порядку денного сесії. 
Зокрема внесли зміни до Програми матеріально-технічного забезпечення підрозділу територіальної оборони, який формується Тячівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки на 2022 рік.
А також затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2021 рік та внесли зміни до рішення районної ради від 24 грудня 2021 року № 162 «Про районний бюджет на 2022 рік.
- Не зважаючи на те, що районна рада не отримує достатнього  фінансування, і коштів не вистачає на основні потреби, було вирішено спрямувати 100 тисяч на формування територіальної оборони в Тячівському районі, - прокоментував рішення голова ради Юрій Берінде
.   
А також наголосив, що це має стати прикладом усім громадам району для прийняття аналогічних рішень.  
Адже безпека держави - це найголовніше питання на сьогодні для влади всіх рівнів.   
Під час розгляду питання про передачу автомобілів голова фракції партії "Слуга Народу" Олег Палінкаш запропонував зібрати кошти на благодійний фонд, щоб допомогти у технічному оснащенні даних транспортних засобів. 
В "різне" було обговорено ситуацію щодо формування окремого батальйону територіальної оборони, з приводу чого інформував  т.в.о. начальника Тячівського РТЦК та СП Андрій Олещук.
На сьогоднішній день вирішується питання розміщення та облаштування батальйону в районному центрі. А також його укомплектування особовим складом та резервістами. Чисельність - понад 600 чоловік, тому актуальним є набір на службу за контрактом. 
Важливо знати, що батальйон місцевий і він виконуватиме завдання з приводу забезпечення безпеки на місцях, тобто на території Тячівського району. 
З приводу більш детальної інформації для зацікавлених осіб звертатись до Тячівського РТЦК та СП. 
Любов Немеш