МВС створило сайт з інформацією для росіян про загиблих та полонених військових РФ

Міністерство внутрішніх справ створило вебсайт "Шукай своїх" (Ищи своих) з інформацією про російських військових, які потрапили в полон або загинули під час війни в Україні.
"Ваша влада забрала у ваших родичів телефони. Вони не мають можливості зв’язатися з вами, і ви взагалі не маєте розуміння, що з вашими родичами. У зв’язку з цим з ініціативи міністерства внутрішніх справ України був створений сайт 200rf.com, на цьому сайті ми викладаємо фото і відео загиблих для того, аби можна було їх ідентифікувати. Викладаємо документи загиблих і тих, хто потрапив у полон", — розповів радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко.
Він зазначив, що наразі кілька тисяч російських військових вже загинули, частина потрапила в полон. При цьому, окрім даних про російських військових на сайті, створеному МВС передбачено зворотній зв'язок.
"Експертна служба МВС має великий досвід ідентифікації осіб в зоні АТО і ООС. І може надати Росії платну послугу в ДНК ідентифікації загиблих військових. Генетичну інформацію разом із заявками від батьків можна надсилати на електронну пошту МВС, або просто на цей же сайт. Вказання зворотної адреси, номера. Рік того, дивіться цей сайт, шукайте фото, якщо серед них є загиблі ваші родичі, пишіть нам ми будемо говорити, де вони, аби ви могли забрати їх тіла", — пояснили у МВС.
Денисенко також зазначив, що Україна вже звернулася до Червоного Хреста щодо передачі тіл загиблих росіян. Водночас РФ не відповідає на запити з українського боку.