У зв'язку з воєнним станом, депутати Тячівської райради провели позачергову сесію - фото

Цього тижня, 24   лютого 2022 року депутати районної ради терміново зібратись на позачергову сесію.
Відтак у залі зареєструвалось 32 із 42 діючих депутатів ради. Провів засідання голова Юрій Берінде за участі заступника Михайла Вурсти, голови РДА Тімура Аверіна та заступника Вадима Носи. Участь у сесії також взяли керівники структурних підрозділів райради та РДА.  
Основне питання - виділення коштів з районного бюджету на заходи з мобілізаційної підготовки у зв'язку з введенням в Україні воєнного стану.  
Насамперед з інформацією про ситуацію в районі та щодо комплексу заходів з формування територіальної оборони доповів  т.в.о. начальника Тячівського РТЦК та СП Андрій Олещук.
Він подякував депутатам за оперативне реагування на події та закликав максимально долучатись до масово - роз'яснювальної роботи серед мешканців. Найперше, щоб не допустити проявів соціальної напруги та паніки в населених пунктах району. А відтак бути готовими до його захисту й забезпечення життєдіяльності господарського комплексу. Тому основне завдання на сьогодні - доукомплектування 71 батальйону територіальної  оборони та виконання намічених планів з мобілізації військовозобов'язаних до ЗСУ.   Заклик до свідомих мешканців, патріотів рідного краю - стати в стрій на захист своєї Батьківщини. 
- Тільки разом ми зможемо вистояти і перемогти ворога, який вдерся на територію нашої держави, - зазначив Андрій Олещук.
Отож депутати прийняли рішення про несення змін до Програми мобілізаційної підготовки Тячівського району на 2022 рік. І відповідно - до районного бюджету, виділивши з нього на цю програму 200 тисяч гривень.  
Також депутат Олег Палінкаш звернувся до колег з приводу благодійного збору коштів для забезпечення нагальних потреб району в умовах воєнного стану. І районні депутати готові першими здійснити грошові внески. Відомості про їх використання будуть оприлюднюватись у відкритих джерелах.
Депутат Михайло Шелевер запропонував встановити блок-пости при в'їздах та на території району для контролю, підсилення безпеки і оборони населених пунктів .    
До присутніх звернувся голова РДА Тімур Аверін, який подякував за оперативність.
- Ми працюємо в посиленому режимі, цілодобово. Проводяться оперативні заходи для забезпечення оборони району, прийому переселенців, проведення мобілізації. Прохання зберігати спокій та згуртовуватися всім, допомагати один одному в цей нелегкий для країни час,  - наголосив очільник РДА.   
Насамкінець депутати погодились не закривати сесію, щоб, як наголосив голова ради Юрій Берінде, мати змогу в подальшому оперативно приймати рішення з нагальних питань району   в умовах воєнного стану.  
Любов Немеш