На Тячівщині чоловік хотів незаконно перетнути кордон

На підставі угоди про визнання винуватості, укладеної з прокурором Тячівської окружної прокуратури, суд ухвалив вирок жителю Донеччини за надання неправомірної вигоди прикордоннику на пункті пропуску «Солотвино». Обвинувачений має сплатити штраф, який разом із сумою хабаря надійде в дохід держави і може бути використаний на потреби ЗСУ.
Як повідмили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури, слідчі з’ясували, що 3 березня чоловік намагався за неправомірну вигоду «вирішити питання» щодо перетину українсько-румунського кордону. Так він хотів уникнути мобілізації, яку в Україні оголошено з 24 лютого. За безперешкодний перетин держкордону обвинувачений надав 1500 євро, поклавши їх до особистих документів під час проходження паспортного контролю.
Розмір неправомірної вигоди, згідно з актуальним курсом на момент вчинення злочину, становив 48 450 грн. За рішенням Тячівського районного суду чоловік також має сплатити майже 18 тис. грн штрафу відповідно до санкції статті. Наразі вступ вироку в законну силу очікується.