Перші 300 сирійських найманців прибули в РФ воювати з Україною — NYT

Триста сирійських найманців прибули до Росії для перепідготовки перед бойовими діями в Україні, передає The New York Times.
Ідеться про військових підрозділу сирійської армії, який тісно співпрацює з росіянами, котрі воювали в Сирії на боці Башара Асада під час сирійської війни.
За даними видання, вербувальники по всій Сирії складають списки охочих, яких має перевірити сирійська служба безпеки, перед тим як передати Росії.
Відзначається, що мотивацією участі сирійських бойовиків у війні є гроші.
Вербувальники обіцяють, що їх не залучатимуть до бойових дій, а доручатимуть їм, наприклад, охорону складів чи паливних баз.
Вербувальник на умовах анонімності розповів, що росіяни для війни в Україні хочуть залучити 16 тисяч сирійців. За його словами, це мають бути чоловіки у віці від 20 до 45 років й важити від 50 до 90 кг. Перевагу віддають тим, хто має бойовий досвід. Їм обіцяють платню від 1000 до 2000 доларів на місяць.
Приблизно 300 солдатів, які вже перебувають у Росії, представляють 25-ту дивізію сирійської армії, відому як Tiger Forces, що вважається елітною й тісно співпрацює з російськими військовими. Росіяни запропонували їм жалування 1200 доларів на місяць протягом шести місяців з премією 3000 доларів після повернення до Сирії.
У разі смерті їхнім сім’ям обіцяно 2800 доларів, плюс 600 доларів на місяць протягом року.