Житомирську трасу ворог заполонив розстріляними машинами і тілами людей, які намагались втекти

В селі Мила спалені автівки просто на дорозі, понівечені відбійники, поламані дерева і людські тіла.
Житомирська траса під контролем збройних сил України. Велике вороже угруповання, яке намагалося вести наступ на Київ з заходу відступило, залишивши після себе десятки одиниць спаленої техніки та десятки тіл мирних жителів, яких вони розстріляли просто на трасі в автомобілях.
Про це йдеться в ТСН.
Стоянка, Капітанівка повні розбитих багатоповерхівок, супермаркетів. В селі Мила спалені автівки просто на дорозі, понівечені відбійники, поламані дерева і людські тіла.
На Житомирській трасі дуже тихо, тут багато мертвих людей, які намагалися втекти від війни, але їм це зробити не вдалося. Деякі люди, очевидно ще встигали вийти з автомобіля, їхні тіла лежать поряд, інші залишилися у салонах. На узбіччі видніється гірка, придивляємося – тіла людей лежать один на одному.
Розвідники з роти "Бугатті" обстежують територію, перевіряють, чи, бува, ворог не залишив мін, розтяжок. Показують гори стріляних гільз, очевидно звідси рашисти і розстрілювали цивільні авто на трасі.
Поряд спалений ворожий танк. "Тут вони базувалися, жили деякий час, купа снарядів, танк – бачили, що вони вирили навіть нірку під танком, мабуть танкісти там жили деякий час, ховалися", - каже військовий.
"Поряд вкрадені з сусідньої автозаправки стільці, продукти. «Харчі з заправки, яку вони розтащили, також їхні сухпаї, бліндажі", - кажуть бійці.
По трасі в бік Житомира - тероборона. Хлопці лише закінчили прочісувати ліс, відпочивають. Кажуть, ворог і справді від траси відійшов.