Стало відомо прізвище російського окупанта, який зґвалтував немовля в Україні

Про це заявив президент Володимир Зеленський, назвавши прізвище одного з путінських катів.
Глава держави, виступаючи 12 квітня перед литовським парламентом, розповів про страшні факти російського вторгнення. Вже зафіксовано сотні випадків зґвалтувань
Зафіксовано сотні випадків зґвалтувань, у тому числі неповнолітніх дівчат, зовсім маленьких дітей… І навіть немовляти! Про це просто страшно зараз говорити. Але це – правда, але це було“, – сказав Зеленський.
Він повідомив, що наразі вже встановлено солдата, який в Україні знущався з немовля і ґвалтував його. Потім нелюд відправляв відео “бойовим товаришам”.
Це російський воїн Бичков з Пскова. Десантник або спецназ, який відправляв товаришам це відео. Відео того, що він робить з немовлям. Як він знущається з немовляти! Ось такий російський військовий. “Захисник” дітей. Ось така “спецоперація”, яку спланували в Москві. Ось така історія боротьби за “руський мир”. Ось з таким тепер буде асоціюватися російська армія, російські десантники. З Пскова“, – розповів глава держави.
В мережі згодом з’явилося фото ймовірного збоченця, який носить форму армії рф.
За словами Володимира Зеленського, в росії будуть “виправдовувати цього нелюдя і заявляти, що це все неправда“.
Мабуть, скажуть, як завжди, що цього не було, а якщо було – це був захист “російськомовних”. І цей злочин – як і кожен такий злочин – залишиться на відповідальності, в тому числі пропагандистів. Зокрема, тих, хто виховує таких десантників. З Пскова“, – додав президент України.