ОЗ "Берізка" надає прихисток вимушеним переселенцям з дітьми. ПОДЯКА

Подяку керівництву закладу ОЗ "Берізка" надрукувала на своїй сторінці у ФК 
Катерина Пилипенко
"Тікаючи від війни з головною метою уберегти діток ми потрапили у санаторій "Берізка", який зазвичай приймає дітей на відпочинок, але у тяжкий для всієї країни час  став прихистком для переселенців. Знаходиться він на Закарпатті в Тячівському районі, село Вонігове.
Умови, які там створили керівники та працівники санаторію є максимально комфортні для дорослих та діток. 
В перші ж дні нам знайшли для мого маленького синочка візочок, ванночку (навіть не від волонтерів, а особисто заступник директора санаторію Наталія взяла для нас це у своїх родичів), ходунки (одна з виховательок принесла від своєї малечі), з гуманітарної допомоги була неймовірна кількість іграшок та одягу, і ще крім цього вихователі також приносили речі від своїх діток. Для старших також було багато іграшок та одягу. Щодня керівники та працівники санаторію перепитували нас чи всього вистачає, чи ще потрібно щось. 
Безкоштовно нам надавали харчування 3 рази на день, прали наші речі. Щодня для усіх діток приносили соки, смаколики. Навіть в дорогу додому діткам також виділили гостинці. Малечею займалися вихователі. Для хорошого зв'язку та інтернету провели вай фай на території санаторію. З будь якими проханнями та проблемами завжди можна було звернутися до будь кого. Ніхто не був байдужим. 
Навіть жителі села, коли ми зустрічали їх на вулиці, часто пропонували допомогу. 
Хай ми потрапили до цього чарівного місця через жахливі, сумні події, але місцевими було зроблено максимально все можливе для того, щоб нам було добре. І час там, людей з якими ми познайомились, які нам допомагали ми будемо згадувати з посмішкою. 
Тішить серце, що в такий важкий час для нашої країни люди показують себе з найкращої сторони, піклуються про тих, кому довелося покинути рідні домівки, міста. 
Цим дописом ми хочемо висловити свою безмежну вдячність. Завдяки добросердечності керівниці Нінель Стойка , її заступниці Наталія Немеш  та усіх працівників "Берізки" ми та наші діти спокійно жили в комфорті та безпеці, огорнуті турботою та щирим бажанням допомогти. 
Ще хочу відзначити, що ця сторінка життя познайомила нас з багатьма людьми, переселенцями, з якими ми потоваришували. Сподіваюсь ми колись ще зустрінемося в мирні часи! 
Також дякуємо голові сільради села Вонігове. 
Дуже дякуємо усім! Нехай Ваше добро повернеться Вам зі сторицею! Ми будемо його завжди пам'ятати. 
Усього найкращого, санаторій "Берізка"! 
І звичайно, нехай нарешті війна закінчиться та буде мир!"