Тячівська районна рада висловлює вдячність волонтерам!

Сьогодні 20 квітня відзначається День вдячності волонтерам. 
Тячівська районна рада хоче висловити щиру вдячність всім волонтерам, які на сьогодні допомагають нашій країні - армії, місцевій теробороні  та вимушеним переселенцям нашого району. 
Всім, хто привозить і роздає гуманітарку, організовує і доставляє вантажі на фронт, долучається до збору  коштів і закуповує амуніцію й техніку військовим, плете маскувальні сітки, заготовляє смаколики, домашню консервацію, борщі, надає прихисток переселенцям, працює у волонтерських центрах без вихідних і відпочинку...  
На сьогодні це сотні небайдужих мешканців нашого району в різних населених пунктах, які самоорганізувались у потужний волонтерський рух і допомагають всім, хто чим може. 
Також велика вдячність волонтерам із закордону, які приїжджають до нас з різних країн світу і привозять таку необхідну допомогу. Завдяки вам тисячі людей переселенців, які прибули в наш район отримують предмети першої необхідності та харчування. Десятки тонн гуманітарних вантажів відправлено на фронт та постраждалим у зону бойових дій. Вкрай необхідна підтримка матеріальними засобами постійно надається місцевій теробороні.  
Особлива вдячність всім причетним до волонтерського центру Тячівського району!  Ваш труд - неоціненний! 
Низький уклін вам! Ми щиро усім дякуємо! Нехай добро повернеться сторицею!  
Разом ми сила! 
Все буде Україна!