У центрі селища Дубове з нагоди Великодня встановлено тематичну інсталяцію

У центрі селища Дубове з нагоди Великодня встановлено тематичну інсталяцію – пасхальне яйце, розфарбоване у патріотичних кольорах з використанням орнаментальної символіки, великоднє деревце, наряджене  писанками, та мапу Україні, задекоровану теж пасхальними яйцями. 
Над створенням незвичної фотозони попрацювали колективи освітніх закладів громади. 
Так, металеву конструкцію яйця та кошика виготовив майстер Євгеній Клімов на замовлення відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту. Над художнім оформленням пасхального символа попрацювали викладачі Дубівської ДШМ Надія Черевко-Попович та Яна Магей-Палінчак. 
Мапу виготовили працівники Дубівського ЗЗСО І-ІІ ст. №1, а розфарбувала її у синьо-жовті кольори вчителька образотворчого мистецтва Олеся Виноградна. Великоднє деревце змайстрували працівники Калинівського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Крім того, колективи та учні всіх шкіл, а також дошкільні колективи громади попрацювали над створення великодніх писанок, які доповнюють фотозону.
Долучилися до оформлення експозиції і працівники культури.
У ці святкові дні яскрава великодньо-патріотична інсталяція надихає мешканців та гостей громади та додає життєствердної наснаги і віри у те, що все буде Україна.