Постраждалим від війни виплатять додаткові кошти

Мінсоцполітики разом із Червоним Хрестом запровадять додаткові виплати постраждалим від війни.
Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив напрацьоване Мінсоцполітики рішення, відповідно до якого Мінсоцполітики разом з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України впровадять додаткові програми грошових виплат для найбільш вразливих груп з числа внутрішньо переміщених осіб.
«Ми залучаємо всіх міжнародних партнерів до скоординованої допомоги людям, постраждалим від війни. З кожним із партнерів обговорюємо вразливі групи, для яких вони готові фінансувати допомогу. Таким чином ми зможемо допомогти більшій кількості людей та надавати допомогу максимально адресно.
Про такі спільні програми ми вже домовились з Всесвітньою продовольчою програмою ООН та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців та ЮНІСЕФ. Програма з ЮНІСЕФ вже працює, з іншими – погоджуємо подробиці щодо категорій людей, яким вони фінансуватимуть допомогу.
агалом в рамках додаткових програм, які ми вже погодили з міжнародними партнерами, розраховуємо надати додаткові грошові виплати 1,7 мільйона людей», - прокоментувала Марина Лазебна.
Орієнтовний загальний бюджет проекту становить 2,4 мільярда гривень.
Виплата допомоги здійснюється в розмірі 2500 гривень на місяць.
Термін надання допомоги - 1 місяць. Термін може бути збільшений за наявності необхідного фінансування. При цьому, можуть переглядатись критерії надання допомоги з огляду на потреби.