У Дубовому відбувся благодійний концерт «Україна - це світло» на підтримку ЗСУ - фото

1 травня, на площі перед будинком культури у Дубовому відбувся благодійний концерт «Україна - це світло» на підтримку ЗСУ.
Організував захід благодійний фонд "Патріот миру" за підтримки Дубівської селищної ради. Головним учасником концерту стала  народна артистка України Леся Горова. 
Розпочалось музичне дійство з вітальних побажань селищного голови Дениса Каганця та народної артистки України Лесі Горової. У своїх виступах вони бажали якнайшвидшої перемоги Україні, а солдатам зичили витримки та Божої опіки. Також всі присутні пом'янули хвилиною мовчання всіх, хто загинув через війну.
Затим пісенною композицією "Україна - це світло" Леся Горова відкрила концертну програму. Впродовж концерту співачка виконувала декілька патріотичних пісень - "Солдатику", "Не бійся", "Разом" тощо. А також тішили численну аудиторію як артисти, які переїхали на тимчасове проживання до Закарпаття, так і місцеві таланти. 
Вразила публіку юна скрипалька з Києва - Настя Грицай, танцювальні номери представила донька Лесі Горової - Зоряна Опанасенко, а ще одна донька співачки - Лідія Опанасенко декламувала ліричні твори, також доньки виконували разом з артисткою музичні композиції.  Витончений танок виконала Василина Лукавенко. Звеселяла піснею Наталія Дидикіна з Ірпеня, а її сестра Оксана Дидикіна декламувала вірш їхньої мами про війну. 
Потішили публіку своїми виступами й місцеві зірочки. Танцювальні номери представили вихованці школи мистецтв під керівництвом хореографів Марії Макуркіної та Олени Піцур, пісні виконували дует Юліани Гришкової та Єлизавети Піцур (керівник Неоніла Цубера) та солістка Дарина Декет. Приємно вразив публіку і сольний виступ Віталія Горбея. Презентовано й авторські музичні композиції - кавер на пісню "Вона" гурту "Плач Єремії" під назвою "Війна" (автор слів Андріанна Рарич) у виконанні Андріанни Рарич, Юлії Носи та Дарини Арович, авторську пісню "Похмурі" у виконанні Андріанни Рарич та авторський музичний твір "Нас не подолати" у виконанні Івана Дзвеняка. Танець підготували також учасниці Молодіжної ради. 
Додав драйву та підзарядив публіку виступ Юрія Гарагаля, Володимира Брая, Віталія Горбея та Івана Дзвеняка, які виконали пісню "Україна переможе". 
Завершився концерт спільним виконанням учасників Гімну України. 
Під час святкового заходу проходив збір коштів на потреби Збройних Сил України. За них буде придбано кровоспинні препарати та турнікети для військових. 
Мешканці та гості Дубового  радо взяли участь у такій благородній та необхідній акції. 
Разом до перемоги!
Дубівська селищна територіальна громада - офіційна сторінка