Масова мобілізація в Україні: скільки ще людей заберуть в армію

Міністр оборони Олексій Резніков на своїй сторінці в Facebook вперше назвав кількість громадян, яких планують мобілізувати до лав армії.

«Ми орієнтуємося на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога», – заявив Рєзніков. При цьому до війни чисельний склад ЗСУ налічував близько 200 тисяч людей.

Міністр оборони зазначив, що ескалація бойових дій спровокувала вибухове зростання оборонних потреб.

"Україна не була готова до цього повністю. Жодна країна у таких умовах (тисячі кілометрів спільного кордону на тлі багатократної переваги в ресурсах у агресора) не була б повністю готова. Але завдяки проведеним підготовчим заходам і мобілізації українського народу, діям влади, яка зберегла керованість країною, було організовано оборону", - нагадав міністр.

"Ми перебудовуємо усі процеси, щоб збільшувати наші спроможності. Наш головний пріоритет – забезпечити стабільність і ритмічність постачання, незважаючи на усю протидію ворога. Скажімо, вже зараз ми тримаємо планку, щоб кожного дня в резерві будо засобів бронезахисту не менше, ніж на 2 бригади. І цей обсяг зростатиме", — заявив міністр.