З Румунії та навіть Америки надходить гуманітарна допомога на Тячівщину

У волонтерський центр Тячівського району продовжує надходити гуманітарна допомога з різних країн світу.  
 З початку війни її вже отримано від закордонних благодійних та різних волонтерських і навіть релігійних організацій, які активно допомагають українцям у цей важкий час. 
- Коли ми організовували у Тячеві волонтерський центр, то навіть не сподівались на таку потужну підтримку із - за кордону, - розповідає голова Тячівської районної ради, координатор центру Юрій Берінде.
Спочатку залучались благодійники з сусідньої Румунії, адже за кілька кілометрів від кордону, по той бік Тиси, проживає чимало етнічних українців. Також не залишились осторонь друзі та партнери з комун і повітів, з якими наш район співпрацює впродовж багатьох років в рамках транскордонного співробітництва. 
Надалі географія благодійництва розширилась і  у Тячів почала надходити допомога з інших країн ЄС та дальнього зарубіжжя.
За цей час  волонтерський центр отримав гуманітарні вантажі з Румунії, Чехії, Німеччини, Австрії, Угорщини, Італії, Іспанії, Англії, Греції, Швеції, Голландії, Португалії і навіть Америки. 
Це чимала кількість продуктів харчування та предметів першої необхідності, одягу, ліків, засобів гігієни тощо. Вся отримана гуманітарка одразу після складування і сортування передається волонтерами надалі тим, хто її потребує. 
Найбільше її дістають переселенці, які втікаючи від війни, знайшли прихисток у Тячеві та населених пунктах громади. А це щоденно від ста і більше таких внутрішньо переміщених осіб, що тут проживають.
Окрім того волонтерський центр формує та відправляє допомогу бійцям ЗСУ постраждалому населенню та тячівській  теробороні.
Велика вдячність всім закордонним благодійникам за підтримку українського народу!
Дякуємо всім, хто допомагає нам, щоб ми могли допомагати іншим! 
Разом ми сила!  Все буде Україна!
Пресслужба районної ради